)فونا( Fona

5 کالا

 • رادیوگرافی پایه دار فونا Fona مدل X70 AC

  رادیوگرافی پایه دار فونا Fona مدل X70 AC

  تماس بگیرید
  رادیوگرافی پایه دار فونا Fona مدل X70 AC از انواع تجهیزات دندانپزشکی است. که نوع پر استفاده امکانات دندانپزشکی است این محصول در سایت دندان ۷۲۴ قابل دسترسی است  .و بطور مستقیم از برگه تجهیزات دندانپزشکی دست دوم دیدن فرمایید.
  نمایش سریع محصول
 • رادیوگرافی پایه دار فونا Fona مدل XDC DC

  رادیوگرافی پایه دار فونا Fona مدل XDC DC

  تماس بگیرید
  رادیوگرافی پایه دار فونا Fona مدل XDC DC از انواع تجهیزات دندانپزشکی است. که نوع پر استفاده امکانات دندانپزشکی است این محصول در سایت دندان ۷۲۴ قابل دسترسی است  .و بطور مستقیم از برگه تجهیزات دندانپزشکی دست دوم دیدن فرمایید.
  نمایش سریع محصول
 • رادیوگرافی دیواری فونا Fona مدل XDC DC

  رادیوگرافی دیواری فونا Fona مدل XDC DC

  تماس بگیرید
  رادیوگرافی دیواری فونا Fona مدل XDC DC از انواع تجهیزات دندانپزشکی است. که نوع پر استفاده امکانات دندانپزشکی است این محصول در سایت دندان ۷۲۴ قابل دسترسی است  .و بطور مستقیم از برگه تجهیزات دندانپزشکی دست دوم دیدن فرمایید.
  نمایش سریع محصول
 • رادیوگرافی دیواری فونا Fona مدل X70 AC

  رادیوگرافی دیواری فونا Fona مدل X70 AC

  تماس بگیرید
  رادیوگرافی دیواری فونا Fona مدل X70 AC از انواع تجهیزات دندانپزشکی است. که نوع پر استفاده امکانات دندانپزشکی است این محصول در سایت دندان ۷۲۴ قابل دسترسی است  .و بطور مستقیم از برگه تجهیزات دندانپزشکی دست دوم دیدن فرمایید.
  نمایش سریع محصول
 • سنسور آر وی جی RVG فونا Fona مدل CDR

  سنسور آر وی جی RVG فونا Fona مدل CDR

  تماس بگیرید
  سنسور آر وی جی RVG فونا Fona مدل CDR با درایر این محصول از نیازهای جامعه دنداپزشکی است که میتوان آن را در برگه  تجهیزات دندانپزشکی دست دوم از سایت دندان 724 مشاهده کرد این محصول که از کیفیت بالایی برخوردار است از مواد درجه یک ساخته شده و هم اکنون قابل بررسی در سایت dandan724 قابل مشاهده است.
  نمایش سریع محصول
اینستاگرام
تلگرام
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها