Durr Dental ( دوردنتال )

8 کالا

 • اتوکلاو-17-لیتری-Durr-Dental-مدل-Hygoclave-30

  اتوکلاو ۱۷ لیتری Durr Dental مدل Hygoclave 30

  تماس بگیرید
  اتوکلاو 17 لیتری Durr Dental مدل Hygoclave 30 ین دستگاه از وسایل مورد نیاز در مطب های دنداپزشکی است که خواهید توانست آن را در برگه  تجهیزات دندانپزشکی دست دوم از سایت دندان 724 ببینید. این محصول که از کیفیت بالایی برخوردار است از مواد درجه یک ساخته شده و هم اکنون قابل بررسی در سایت dandan724 قابل مشاهده است.
  نمایش سریع محصول
 • اتوکلاو 19 لیتری Durr Dental مدل Hygoclave 90

  اتوکلاو ۱۹ لیتری Durr Dental مدل Hygoclave 90

  تماس بگیرید
  اتوکلاو 19 لیتری Durr Dental مدل Hygoclave 90 به شما کمک میکند تا به یکی از بهترین دندانپزشک ها تبدیل بشوید زیرا این محصول دارای ویژگی های خاص و منحصر به فردی است که در ادامه خواهید خواند. همچنین میتوانید تجهیزات دندانپزشکی دست دوم را از فروشگاه اینترنتی تجهیزات دندانپزشکی  dandan724 تهیه کنید.
  نمایش سریع محصول
 • اسکنر--فسفرپلیت-Durr-Denta-مدل-VistaScan-Mini-Plus

  اسکنر فسفرپلیت Durr Denta مدل VistaScan Mini Plus

  تماس بگیرید
  دستگاه اسکنر فسفرپلیت Durr Denta مدل VistaScan Mini Plus با درایر این محصول از نیازهای جامعه دنداپزشکی است که میتوان آن را در برگه  تجهیزات دندانپزشکی دست دوم از سایت دندان 724 مشاهده کرد این محصول که از کیفیت بالایی برخوردار است از مواد درجه یک ساخته شده و هم اکنون قابل بررسی در سایت dandan724 قابل مشاهده است.
  نمایش سریع محصول
 • اسکنر-فسفرپلیت-Durr-Denta-مدل-VistaScan-Mini-View

  اسکنر فسفرپلیت Durr Denta مدل VistaScan Mini View

  تماس بگیرید
  دستگاه اسکنر فسفرپلیت Durr Denta مدل VistaScan Mini View  با درایر این محصول از نیازهای جامعه دنداپزشکی است که میتوان آن را در برگه  تجهیزات دندانپزشکی دست دوم از سایت دندان 724 مشاهده کرد این محصول که از کیفیت بالایی برخوردار است از مواد درجه یک ساخته شده و هم اکنون قابل بررسی در سایت dandan724 قابل مشاهده است.
  نمایش سریع محصول
 • No thumb

  کمپرسور تک یونیت دور دنتال Durr Dental مدل T1

  تماس بگیرید
  کمپرسور تک یونیت دور دنتال Durr Dental مدل T1 وجود این ابزار در  برگه  تجهیزات دندانپزشکی دست دوم از سایت دندان 724 را میتوان یافت درجه یک بودن این محصول کیفیت و کارایی تضمین شده این کالا و  برای خرید میتوان به سایت dandan724 می توان مراجعه نمود.
  نمایش سریع محصول
 • کمپرسور تک یونیت دوردنتال Durr Dental با مخزن ایرانی مدل T1

  کمپرسور تک یونیت دوردنتال Durr Dental با مخزن ایرانی مدل T1

  تماس بگیرید
  کمپرسور تک یونیت دوردنتال Durr Dental با مخزن ایرانی مدل T1 از انواع تجهیزات دندانپزشکی است. که نوع پر استفاده امکانات دندانپزشکی است این محصول در سایت دندان ۷۲۴ قابل دسترسی است  .و بطور مستقیم از برگه تجهیزات دندانپزشکی دست دوم دیدن فرمایید.
  نمایش سریع محصول
 • کمپرسور چهار یونیت دوردنتال DurrDental مدل T2 Tandem

  کمپرسور چهار یونیت دوردنتال DurrDental مدل T2 Tandem

  تماس بگیرید
  کمپرسور چهار یونیت دوردنتال DurrDental مدل T2 Tandem این محصول در دندان 724 قابل دستیابی است که فروش آن را برای شما ساده تر کرده این محصول با بهترین و مرغوبترین مواد اولیه ساخته شده و در صفحه مربوط به تجهیزات دندانپزشکی دست دوم می توان آن را یافت.  
  نمایش سریع محصول
 • کمپرسور هفت تا هشت یونیت دوردنتال Durr Dental مدل Quattro

  کمپرسور هفت تا هشت یونیت دوردنتال Durr Dental مدل Quattro

  تماس بگیرید
  کمپرسور هفت تا هشت یونیت دوردنتال Durr Dental مدل Quattro | از بنیادی ترین محصولات سایت دندان 724 می باشد که در تمام ساعات شبانه روز آماده ارایه خدمات و پشتیبانی برای این محصول است.این سایت dandan724 با دارا بودن تنوع تجهیزات دندانپزشکی دست دوم آماده دریافت سفارشات شما خریداران گرامی خواهد بود.
  نمایش سریع محصول
اینستاگرام
تلگرام
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها