Melag ( ملاگ )

6 کالا

 • اتوکلاو-105-لیتری-Melag-مدل-Cliniclave-45

  اتوکلاو ۱۰۵ لیتری Melag مدل Cliniclave 45

  تماس بگیرید
  اتوکلاو 105 لیتری Melag مدل Cliniclave 45 این دستگاه از وسایل مورد نیاز در مطب های دنداپزشکی است که خواهید توانست آن را در برگه  تجهیزات دندانپزشکی دست دوم از سایت دندان 724 ببینید. این محصول که از کیفیت بالایی برخوردار است از مواد درجه یک ساخته شده و هم اکنون قابل بررسی در سایت dandan724 قابل مشاهده است.
  نمایش سریع محصول
 • اتوکلاو-110-لیتری-Melag-مدل-Cliniclave-45-D

  اتوکلاو ۱۱۰ لیتری Melag مدل Cliniclave 45 D

  تماس بگیرید
  اتوکلاو 110 لیتری Melag مدل Cliniclave 45 D  با درایر این محصول از نیازهای جامعه دنداپزشکی است که میتوان آن را در برگه  تجهیزات دندانپزشکی دست دوم از سایت دندان 724 مشاهده کرد این محصول که از کیفیت بالایی برخوردار است از مواد درجه یک ساخته شده و هم اکنون قابل بررسی در سایت dandan724 قابل مشاهده است.
  نمایش سریع محصول
 • اتوکلاو-205-لیتری-Melag-مدل-Cliniclave-45-MD

  اتوکلاو ۲۰۵ لیتری Melag مدل Cliniclave 45 MD

  تماس بگیرید
  اتوکلاو 22 لیتری Mocom مدل Futura کلاس B  با درایر این محصول از نیازهای جامعه دنداپزشکی است که میتوان آن را در برگه  تجهیزات دندانپزشکی دست دوم از سایت دندان 724 مشاهده کرد این محصول که از کیفیت بالایی برخوردار است از مواد درجه یک ساخته شده و هم اکنون قابل بررسی در سایت dandan724 قابل مشاهده است.
  نمایش سریع محصول
 • اتوکلاو-22-لیتری-Melag-مدل-+Vacuklav-23-B

  اتوکلاو ۲۲ لیتری Melag مدل +Vacuklav 23 B

  تماس بگیرید
  در توضیحات ویژگی های این دستگاه با خصوصیات کلی اتوکلاو 22 لیتری Melag مدل +Vacuklav 23 B آشنا شدید. این وسیله در فروشگاه dandan724 قابل خریداری است.  تمام تجهیزاتی که در این فروشگاه اینترنتی به فروش می رسد از کیفیت بالایی برخوردااست و   تجهیزات دندانپزشکی دست دوم را نیز به فروش می رساند.    
  نمایش سریع محصول
 • اتوکلاو-22-لیتری-Melag-مدل-Vacuklav-43-B+-Evolution

  اتوکلاو ۲۲ لیتری Melag مدل Vacuklav 43 B+ Evolution

  تماس بگیرید
  اتوکلاو 22 لیتری Melag مدل Vacuklav 43 B+ Evolution این دستگاه از نیاز هایی است که باید در کلینیک های دندان پزشکی از آن بهره ببرید. انواع   تجهیزات دندانپزشکی دست دوم را از سایت  دندان 724 خریداری کنید. این وسیله از کیفیت مناسبی برخوردار است. در سایت dandan724 کلیه وسایل و تجهیزات را می توانید ببینید.
  نمایش سریع محصول
 • دستگاه پک Melag مدل MELAseal Pro

  دستگاه پک Melag مدل MELAseal Pro

  تماس بگیرید
  دستگاه پک Melag مدل MELAseal Pro دارای ویژگی های خاص و منحصر به فردی است که به شما کمک میکند تا بیماران خود را به بهترین شکل ممکن درمان کنید. شما میتوانید تجهیزات دندانپزشکی دست دوم را از سایت dandan724 تهیه کنید.
  نمایش سریع محصول
اینستاگرام
تلگرام
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها