My Ray ( مای ری )

7 کالا

 • رادیوگرافی OPG پانورامیک Planmeca پلانمیکا سفالو مدل ProMax 2D

  رادیوگرافی OPG پانورامیک Planmeca پلانمیکا سفالو مدل ProMax 2D

  تماس بگیرید
  رادیوگرافی OPG پانورامیک Planmeca پلانمیکا سفالو مدل ProMax 2D با درایراز انواع تجهیزات دندانپزشکی است. که نوع پر استفاده امکانات دندانپزشکی است این محصول در سایت دندان ۷۲۴ قابل دسترسی است  .و بطور مستقیم از برگه تجهیزات دندانپزشکی دست دوم دیدن فرمایید.
  نمایش سریع محصول
 • رادیوگرافی-پایه-دار-MyRay-مدل-RX-DC-eXTend

  رادیوگرافی پایه دار MyRay مدل RX DC eXTend

  تماس بگیرید
  رادیوگرافی پایه دار MyRay مدل RX DC eXTend از انواع تجهیزات دندانپزشکی است. که نوع پر استفاده امکانات دندانپزشکی است این محصول در سایت دندان ۷۲۴ قابل دسترسی است  .و بطور مستقیم از برگه تجهیزات دندانپزشکی دست دوم دیدن فرمایید.
  نمایش سریع محصول
 • رادیوگرافی-دیواری-MyRay-مدل-RX-DC-eXTend

  رادیوگرافی دیواری MyRay مدل RX DC eXTend

  تماس بگیرید
  رادیوگرافی دیواری MyRay مدل RX DC eXTend از انواع تجهیزات دندانپزشکی است. که نوع پر استفاده امکانات دندانپزشکی است این محصول در سایت دندان ۷۲۴ قابل دسترسی است  .و بطور مستقیم از برگه تجهیزات دندانپزشکی دست دوم دیدن فرمایید.
  نمایش سریع محصول
 • رادیوگرافی-دیواری-MyRay-مدل-RXDC-Hypere

  رادیوگرافی دیواری MyRay مدل RXDC Hypere

  تماس بگیرید
  رادیوگرافی دیواری MyRay مدل RXDC Hypere با درایراز انواع تجهیزات دندانپزشکی است. که نوع پر استفاده امکانات دندانپزشکی است این محصول در سایت دندان ۷۲۴ قابل دسترسی است  .و بطور مستقیم از برگه تجهیزات دندانپزشکی دست دوم دیدن فرمایید.
  نمایش سریع محصول
 • سنسور RVG ری Ray سایز 1 مدل RioSensorسنسور RVG ری Ray سایز 1 مدل RioSensor

  سنسور RVG ری Ray سایز ۱ مدل RioSensor

  تماس بگیرید
  در این قسمت ما به معرقی یک سنسور دیگر با نام سنسور RVG ری Ray سایز 1 مدل RioSensor پرداخته ایم. در این قسمت شما میتوانید ویژگی ها و توان و قدرت سنسور RVG ری Ray سایز 1 مدل RioSensor را متوجه شده و در صورت تمایل به خرید نیز میتوانید از همین فروشگاه اینترنتی تجهیزات دندانپزشکی اقدام نمائید. پس در ادامه با دندان 724 همراه باشید.
  نمایش سریع محصول
 • سنسور RVG مای ری My Ray سایز 1 مدل Xpod

  سنسور RVG مای ری My Ray سایز ۱ مدل Xpod

  تماس بگیرید
  سنسور RVG مای ری My Ray سایز 1 مدل Xpod با درایر این محصول از نیازهای جامعه دنداپزشکی است که میتوان آن را در برگه  تجهیزات دندانپزشکی دست دوم از سایت دندان 724 مشاهده کرد این محصول که از کیفیت بالایی برخوردار است از مواد درجه یک ساخته شده و هم اکنون قابل بررسی در سایت dandan724 قابل مشاهده است.
  نمایش سریع محصول
 • سنسور RVG مای ری My Ray سایز 1 مدل ZEN.X

  سنسور RVG مای ری My Ray سایز ۱ مدل ZEN.X

  تماس بگیرید
  سنسور RVG مای ری My Ray سایز 1 مدل ZEN.X با درایر این محصول از نیازهای جامعه دنداپزشکی است که میتوان آن را در برگه  تجهیزات دندانپزشکی دست دوم از سایت دندان 724 مشاهده کرد این محصول که از کیفیت بالایی برخوردار است از مواد درجه یک ساخته شده و هم اکنون قابل بررسی در سایت dandan724 قابل مشاهده است.
  نمایش سریع محصول
اینستاگرام
تلگرام
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها