Trident ( ترایدنت )

5 کالا

 • اتوکلاو-18-لیتری-ترایدنت-Trident-مدل-SOLE

  اتوکلاو ۱۸ لیتری ترایدنت Trident مدل SOLE

  تماس بگیرید
  اتوکلاو 18 لیتری ترایدنت Trident مدل  SOLEاین دستگاه از وسایل مورد نیاز در مطب های دنداپزشکی است که خواهید توانست آن را در برگه  تجهیزات دندانپزشکی دست دوم از سایت دندان 724 ببینید. این محصول که از کیفیت بالایی برخوردار است از مواد درجه یک ساخته شده و هم اکنون قابل بررسی در سایت dandan724 قابل مشاهده است.
  نمایش سریع محصول
 • اتوکلاو-22-لیتری-ترایدنت-Trident-مدل-SOLE

  اتوکلاو ۲۲ لیتری ترایدنت Trident مدل SOLE

  تماس بگیرید
  از جمله وسایلاتی که در دندان 724 به فروش می رسد دستگاه اتوکلاو 22 لیتری ترایدنت Trident مدل SOLE  است. در اتوضیحات این محصول به توضیح تمام ویژگی های این دستگاه پرداخته شده است.  و شما می توانید آن را به طور دقیق مطالعه کنید. در این فروشگاه تجهیزات دندانپزشکی دست دوم نیز ارائه می شود. کافی است به این وبسایت مراجعه کنید!          
  نمایش سریع محصول
 • رادیوگرافی OPG پانورامیک Trident ترایدنت CBCT مدل X-VIEW 3D PAN

  رادیوگرافی OPG پانورامیک Trident ترایدنت CBCT مدل X-VIEW 3D PAN

  تماس بگیرید
  رادیوگرافی OPG پانورامیک Trident ترایدنت CBCT مدل X-VIEW 3D PAN با درایراز انواع تجهیزات دندانپزشکی است. که نوع پر استفاده امکانات دندانپزشکی است این محصول در سایت دندان ۷۲۴ قابل دسترسی است  .و بطور مستقیم از برگه تجهیزات دندانپزشکی دست دوم دیدن فرمایید.
  نمایش سریع محصول
 • رادیوگرافی OPG پانورامیک Trident ترایدنت سفالو مدل X-VIEW 2D PAN CEPH

  رادیوگرافی OPG پانورامیک Trident ترایدنت سفالو مدل X-VIEW 2D PAN CEPH

  تماس بگیرید
  رادیوگرافی OPG پانورامیک Trident ترایدنت سفالو مدل X-VIEW 2D PAN CEPH با درایراز انواع تجهیزات دندانپزشکی است. که نوع پر استفاده امکانات دندانپزشکی است این محصول در سایت دندان ۷۲۴ قابل دسترسی است  .و بطور مستقیم از برگه تجهیزات دندانپزشکی دست دوم دیدن فرمایید.
  نمایش سریع محصول
 • حراج!
  رادیوگرافی دیواری Trident ترایدنت مدل DC RiX70

  رادیوگرافی دیواری Trident ترایدنت مدل DC RiX70

  97,991,000 تومان 95,000,000 تومان
  رادیوگرافی دیواری Trident ترایدنت مدل DC RiX70 از انواع تجهیزات دندانپزشکی است. که نوع پر استفاده امکانات دندانپزشکی است این محصول در سایت دندان ۷۲۴ قابل دسترسی است  .و بطور مستقیم از برگه تجهیزات دندانپزشکی دست دوم دیدن فرمایید.
  نمایش سریع محصول
اینستاگرام
تلگرام
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها