آرشیو وبلاگ

اتوکلاو یوروندا

اتوکلاو یوروندا E9

هدف از سترون سازی به وسیله ی اتوکلاو یوروندا E9، از بین بردن کلیه اشکال زندگی میکروبی است.از جمله زندگی میکروبی اسپور و قارچ ها، چه بیماری زا باشند و چه نباشد.فرایند سترون سازی به‌طورکلی باید کاملاً مطابق با استاندارد EN 13060 باشند.
رادیوگرافی دندانپزشکی

رادیوگرافی دندانپزشکی

تصویربرداری و رادیوگرافی دندانپزشکی سنگ بنای اساسی برای تشخیص دندانپزشکی و عمل دندانپزشکی است. اسکنر رادیوگرافی پیشرفته ترین فناوری تشخیص رادیولوژی است. این رادیوگرافی عکس هایی با کیفیت بالا و از تمام نواحی دهان ایجاد می نماید.
اتوکلاو دندانپزشکی

اتوکلاو دندانپزشکی

سترون سازی فرایندی می باشد که برای جلوگیری از عفونت ضرورت دارد. ساده ترین راه برای استریل شدن لوازم در کلینیک دندانپزشکی استفاده از اتوکلاو است. 09139105104
یونیت دندانپزشکی

قیمت یونیت دندانپزشکی

عوامل زیادی بر قیمت یونیت دندانپزشکی هر شرکت تولید کننده، تأثیر می گذارد. این عوامل را به دو بخش عوامل داخلی و عوامل خارجی قرار می دهیم.
تجهیزات دندانپزشکی

تجهیزات دندانپزشکی

اما تجهیزات مورد نیاز یک مطب دندانپزشکی چه هستند؟در این مقاله، تعدادی از تجهیزات مورد نیاز یک مطب دندانپزشکی را بیان می نماییم.
یونیت دندان پزشکی

یونیت دندانپزشکی

یونیت‌ دندانپزشکی یکی از مهم ترین ابزاری است که دندان پزشک هنگام خرید آن باید دقت بالایی داشته باشد. 09120065856
تجهیزات دندانپزشکی دست دوم

تجهیزات دندانپزشکی دست دوم

با قیمت قابل قبولی بیایید تجهیزات دندانپزشکی دست دوم باید مطابق با سطح کلینیک عمومی دندانپزشکی و امکانات مالی آن باشد.

دستگاه روتاری دندان پزشکی

بد نیست با نوآوری های این عرصه بیشتر آشنا شوید. باهم نگاهی به دستگاه روتاری دندانپزشکی می اندازیم. شماره تماس: 09139105104

اپکس لوکیتور

طول کار اندازه گیری شده توسط apex locator برابر با طول کار واقعی هست. در اندازه گیری طول کار بین دو اپکس لوکیتور روش تفاوت معنی داری وجود ندارد.
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها