8 عنوان درمورد فروشگاه اینترنتی تجهیزات دندانپزشکی#تجهیزات دندانزشپکی!
فروشگاه اینترنتی تجهیزات دندانپزشکی

8 عنوان درمورد فروشگاه اینترنتی تجهیزات دندانپزشکی#تجهیزات دندانزشپکی!

فروشگاه اینترنتی تجهیزات دندانپزشکی  | تجهیزات دندانپزشکی  | دندان724|dandan724

عنوانانواع تجهیزات دندانپزشکی
نویسندهنیلوفر سجادی
دپارتماناوج شید
تعداد کلمات1174کلمه
مدت زمان مطالعه11دقیقه

فهرست کلمات:

لیست لوازم و تجهیزات دندانپزشکی

رسیدگی استخوان فک و دندان

دستگاه ساکشن؛ برای تخلیه هر آنچه که در دهان است

دریل دندانپزشکی؛ تراشیدن دندان به کمک این دستگاه

سرنگ دندان؛ برای تزریق دارو به لثه‌ها

قالب‌ها و تجهیزات دندانپزشکی؛ برای محافظت‌های دندانی

واردات تجهیزات دندانپزشکی در قالب شرکت

و آمار واردات تجهیزات پزشکی فروشگاه اینترنتی  تجهیزات دندانپزشکی

فهرست تصاویر:

شکل 1:فروشگاه اینترنتی تجهیزات دندانپزشکی

شکل 2:تجهیزات دندانپزشکی

لیست لوازم و تجهیزات دندانپزشکی

  1. آینه دندانپزشکی

آینه دندانپزشکی یا همان  آینه دهانی از وسایل مهم در تجهیزات دندانپزشکی است. شکل این آینه معمولاً دایره ای شکل است و بیشتر از شماره ۴ و ۵ این آینه استفاده میشود. شماره ۲ برای وقتی استفاده می‌شود که از اندازه‌ای کوچک تر بخواهیم از آن استفاده کنیم.  به ویژه در زمانی که در انجام کار روی دندان‌های عقب باشیم و سد دندانی در دهان باشد. دامنه استفاده این آینه زیاد است. فروشگاه اینترنتی تجهیزات دندانپزشکی به بهترین رادیوگرافی می پردازد. رادیوگرافی ها در کل دو دسته هستند. رادیوگرافی درون دهان. رادیوگرافی رون دهانی. راه های ارتباطی با دندان 724 وب سایت dandan724

رسیدگی استخوان فک و دندان

یکی از امتیاز هایش: نشان دادن غیر مستقیم به دندانپزشک تا نور به سطوح مورد نیاز و استغفار بافت‌های نرم است.
دید غیر قابل دید در جاهایی از دهان که مشاهده نمی‌شوند یا به دشواری قابل دیدن هستند مورد نیاز است. سطوح خلفی (زبانی) دندان‌های ماگزیلاری، محل‌های با اهمیت هستند که از آینه دندانپزشکی استفاده می‌شود. بقیه جای دهان را به آسانی با استفاده از این آینه می‌توان مشاهده کرد. به شرط اینکه اینکه دندانپزشک در شرایط جسمانی نا مساعد خود را قرار دهد. بدون آینه دندانپزشکی شرایط نامناسب جسمی برای دندانپزشک هر موقع ایجاد می‌شد و باعث بروز دردهای مزمن در ناحیه گردن و کمر می‌گردید.
جاهای دیگری نیز در دندان قرار دارد که حتی با وجود نور بالای سر مریض هم روشن نمی‌شوند. این آینه بسیار مفید واقع می‌شود. اگر به‌طور هماهنگ نور را منعکس کند و سطوح غیرقابل مشاهده را نیز نشان دهد. برای خرید راحت تجهیزات پزشکی از فروشگاه اینترنتی تجهیزات دندانپزشکی بهره ببرید.  مخصوصا از این آینه برای عقب کشیدن بافت مثل گونه و زبان استفاده می‌شود تا نگاه بهتری از دندان‌ها مشاهده شود.

  • دوربین داخل دهانی:

حتما شما هم دوست دارید بدانید پزشکان در مواقع درمان چه کاری روی دندان‌های شما انجام می‌دهد و قبل و بعد از درمان دندان شما به چه حالتی درخواهد آمد. در این صورت باید از دندانپزشک بخواهید که دستگاه دوربین داخل دهانی را به کار گیرد. این  یکی از تجهیزات دندانپزشکی است.

فروشگاه اینترنتی تجهیزات دندانپزشکی

شکل 1:فروشگاه اینترنتی تجهیزات دندانپزشکی

 

دستگاه ساکشن؛ برای تخلیه هر آنچه که در دهان است

یک دوربین فیلم‌برداری و عکس‌برداری کوچک شامل شده است. که بطور بدون سیم و یا با یک سیم به یک مانیتور در روبه‌روی شما وصل است. این دستگاه از محیط درون دهان شما فیلم‌برداری کرده و تصویر را روی مانیتور که روبرو شما است نشان میدهد. با این وسیله می‌بینید که دندان شما قبل از ترمیم چه مشکلی دارد و بعد از درمان نیز می‌توانید دندان ترمیم شده خود را مشاهده کنید. دوربین درون دهان دستگاه خوبی است که شما را در جریان پیشرفت درمانتان قرار می‌دهد. می‌توانید بخش هایی از دهانتان را که در حالت عادی نمی‌توانید مشاهده کنید رویت کنید. آینه دندانپزشکی یکی از لوازمی است که در فروشگاه اینترنتی تجهیزات دندانپزشکی به فروش میرسد.

  9 پاراگراف رادیوگرافی دندانپزشکی $ و انواع عکس برداری!

ساکشن یکی از تجهیزات دندانپزشکی است که کاربرد همگانی نسبت به سایر وسایل دندانپزشکی دارد در حقیقت کارکرد این وسیله شبیه جاروبرقی است. آب و مایعات درون دهان بیمار را در زمان معاینه و انجام خدمات دندانپزشکی تخلیه می‌کند. این دستگاه‌ها دارای قدرت مکش متفاوتی است برای نمونه درعمل‌های جراحی مربوط به لثه و یا جراحی دندان عقل معمولا از ساکشن‌های قوی‌تری برای تخلیه کامل خون از دهان بیمار استفاده می‌شود. ارتباط با فروشگاه اینترنتی تجهیزات دندانپزشکی  دندان724 وب سایت dandan724

دریل دندانپزشکی؛ تراشیدن دندان به کمک این دستگاه

این وسیله بدون شک ترسناکترین تجهیزات دندانپزشکی است و حتما صدای آن را بارها در مطب دندانپزشکی شنیده‌اید. اینگونه دریل‌ها معمولا با سرعت ۲۵۰ دور در دقیقه می‌چرخد و آب را درون دهان شما میریزد. پاشیدن آب هنگام کار با دریل به دلیل جلوگیری از خسارت رساندن به مینای دندان موقع تراشیدن آن است. قبل از زمان کار با دریل معمولا از داروهای بی‌حسی استفاده می‌شود. بنابراین غیر ممکن است که هنگام استفاده پزشک از دریل شما دردی احساس کنید.

سرنگ دندان؛ برای تزریق دارو به لثه‌ها

تزریق داروی بی حسی به دندان‌ها توسط سرنگ تزریق انجام میشود. بیشتر مواقع سوزن این نوع سرنگ‌ها از سرنگ‌های عادی بلندتر است. کار تزریق دقیقا به نقطه دلخواه پزشک با تمرکز بیشتری صورت گیرد. نوع دیگری از سرنگ‌ها نیز وجود دارند که سرنگ‌های آب و هوا هستند. اینگونه سرنگ‌ها به طور عادی در حین انجام خدمات دندانپزشکی استفاده می‌شود. سرنگی که مخصوص پاشیدن آب است محیط  داخل دهان را از باقی‌مانده ضایعات دندانی تمیز می‌کند. سپس با سرنگ هوا محیط دندان خشک شده و برای عمل‌های جراحی توسط پزشک آماده می‌شود. اینگونه تجهیزات را فروشگاه اینترنتی تجهیزات دندانپزشکی میتوانید خریداری کنید.

تجهیزات دندانزشپکی

شکل 2:تجهیزات دندانپزشکی

قالب‌ها و تجهیزات دندانپزشکی؛ برای محافظت‌های دندانی

بعضی مواقع لازم است که از روکش‌ها یا محافظ‌های دندانی استفاده شود. برای این کار پزشک ابتدا فرم دهان و دندان‌های شما را قالب می‌گیرد. اینگونه قالب‌ها به صورت فریم‌هایی هستند که با یک ماده نرم پوشیده شده و سپس در دهان قرار داده می‌شوند. در این صورت از بیمار در خواست می‌شود تا دهان خود را برای چند دقیقه بسته نگهدارد در این صورت قالب دندانی شما آماده می‌شود. برای خرید راحت این روکش ها از فروشگاه اینترنتی تجهیزات دندانپزشکی  بهره ببرید ارتباط با دندان724 وب سایت dandan724

واردات تجهیزات دندانپزشکی در قالب شرکت

وارد کننده تجهیزات پزشکی در قالب شرکت، پیش از اقدام در زمینه خرید و واردات لوازم پزشکی باید از اداره نظارت بر تجهیزات پزشکی مجوز دریافت کرده و اطلاعات و مدارک مربوطه را در سامانه ورود کالا و ترخیص اداره تجهیزات پزشکی ثبت کنند. اگر اداره کل تجهیزات با آن موافقت کرد، وارد کننده تجهیزات پزشکی می‌تواند اقدام به وارد کردن تجهیزات مورد نظر خود کند. در این مورد تنها شرکت واردات تجهیزات پزشکی که ثبت شده باشد می‌تواند تقاضای واردات در این زمینه را داشته باشد. یکی از اولویت‌های وزارت بهداشت این است که برای صدور مجوز واردات تجهیزات پزشکی مورد استفاده قرار گیرد.

و آمار واردات تجهیزات پزشکی فروشگاه اینترنتی  تجهیزات دندانپزشکی

اداره کل نظارت بر تجهیزات پزشکی پیش از صادر کردن گواهینامه واردات لوازم پزشکی شناسایی تجهیزات مورد نظر را بررسی کرده. فروشگاه اینترنتی تجهیزات دندانپزشکی و ارتباط با دندان724  وب سایت dandan 724