تجهیزات دندانپزشکی دست دوم
تجهیزات دندانپزشکی دست دوم

تجهیزات دندانپزشکی دست دوم

[vc_row][vc_column][vc_column_text]تجهیزات دندانپزشکی دست دوم

تجهیزات دندانپزشکی دست دوم  در کجا استفاده می شود؟

انواع تجهیزات دندانپزشکی

دستگاه های دندانپزشکی استفاده شده

کیت استریلیزاسیون

سیستم های اندودنتیک

مشخصات مهم تجهیزات دندانپزشکی دست دوم

هر مطب دندانپزشکی به تجهیزات نیاز دارد

تجهیزات دندانپزشکی چقدر هزینه دارد؟

قیمت تجهیزات

صحبت های پایانی

شکل 1 یونیت دندانپزشکی

شکل 2 اتوکلاو دندانپزشکی[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]تجهیزات دندانپزشکی دست دوم .برای جذب هر چه بیشتر مشتری ، انتخاب تجهیزات دندانپزشکی دست دوم مورد استفاده برای کلینیک بسیار مهم است. همراه با دندانپزشکان واجد شرایط ، موفقیت شما در معالجه بیمار را تضمین می کند . پایگاه مشتری ثابت را فراهم می کند. بیماران رضایت بخش نه تنها به کلینیک شما برمی گردند بلکه در مورد آن به دیگران نیز می گویند .تجهیزات پزشکی مورد استفاده در دندانپزشکی باید موارد زیر را رعایت کند:

طراحی جذاب برای ایجاد حس خوب در بیماران .

راحتی و راحتی .

امکانات لازم برای درمان با کیفیت دندانپزشکی .

ارگونومی و در دسترس بودن ابزارهای لازم.

تجهیزات دندانپزشکی دست دوم  در کجا استفاده می شود؟

برای انتخاب و خرید یک اپکس لوکیتور ، خدمات مورد نظر را که توسط مطب دندانپزشکی ارائه می شود . در نظر داشته باشید. به عنوان مثال ، اگر قصد ارائه خدمات پیچیده ای را دارید . ارزش خرید یک واحد چند منظوره را دارد. ما خرید تجهیزات توسط قطعات در فروشگاه های مختلف آنلاین را توصیه نمی کنیم.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_btn title=”آشنایی با محصولات SDI استرلیا” color=”peacoc” link=”url:https%3A%2F%2Fdandan724.com%2F%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA-sdi%2F|||”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]بسته به تعداد پرسنل شما و خدمات ارائه شده ، باید یکی از موارد زیر را انتخاب کنید .

fix یا قابل حمل (واحد پزشکی آزادانه جابجا شده است) .

فقط برای دندانپزشک یا برای دستیار (یک واحد جداگانه در دسترس است).

هنگام خرید تجهیزات دندانپزشکی دست دوم، به هر یک از واحدهای واحد به طور جداگانه توجه کنید.

واحد دندانپزشکی

واحد بیمار

واحد دستیار

انواع تجهیزات دندانپزشکی

لیست تجهیزات پزشکی مورد استفاده در معالجه دندان و پروتز دندان بسیار زیاد است. مهمترین مورد، واحد درمان دندانپزشکی است. در ادامه کمی به شما خواهیم گفت. علاوه بر آن، مطب دندانپزشکی شما به موارد زیر نیاز دارد:

تجهیزات تشخیصی. با کمک آن، دندانپزشکان می توانند ماهیت آسیب شناسی را با دقت 100٪ درک کنند. این دستگاه ها شامل موارد زیر در شکل 1 هستند.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”6942″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

شکل 1 یونیت دندانپزشکی

تجهیزات اشعه x   (تجهیزات دندانپزشکی دست دوم ) .

تجهیزات توموگرافی.

دستگاه های دندانپزشکی استفاده شده

دستگاه ها و ابزارهای تولید پروتز و ایمپلنت.

کیت استریلیزاسیون

دستگاه های ضد عفونی کننده های قابل استفاده مجدد.

سیستم های اندودنتیک

دستگاه هایی برای انجام روشهای بدون درد روی دندانها مانند دستگاههای ضربات بدن، دستگاههای لیزر، جابجاییهای پیکسل، موتورهای اندودنتیک و تجهیزات پوستی.

مشخصات مهم تجهیزات دندانپزشکی دست دوم

هر مطب دندانپزشکی به تجهیزات نیاز دارد

قابل اعتماد.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_btn title=”اتوکلاو دندانپزشکی” color=”peacoc” link=”url:https%3A%2F%2Fdandan724.com%2F%D8%A7%D8%AA%D9%88%DA%A9%D9%84%D8%A7%D9%88-%D8%AF%D9%86%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%BE%D8%B2%D8%B4%DA%A9%DB%8C%2F|||”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]خرابی یا خرابی باعث هزینه (تعمیرات و تلفات ناشی از زمان بیکار شدن) می شود.

با دوام برای کار

سازگار با تجدید و به روز رسانی.

همه بلوک ها باید به راحتی تعویض یا تمدید شوند.

با قیمت قابل قبولی بیایید تجهیزات دندانپزشکی دست دوم  باید مطابق با سطح کلینیک عمومی دندانپزشکی و امکانات مالی آن باشد.

از شرایط فعلی کارکنان پیشی بگیرید. این امر به دندانپزشکان اجازه می دهد تا با استفاده از فنون و روش های جدید، توسعه یابند.

تجهیزات دندانپزشکی چقدر هزینه دارد؟

دسته قیمت ها یکی دیگر از عوامل مهم است که باید در نظر بگیرید. تولید کنندگان تجهیزات زیر را ارائه می دهند:

سطح بالا

میان رده بودن تجهیزات دندانپزشکی دست دوم در شکل 2 .[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”6941″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

شکل 2 اتوکلاو دندانپزشکی

کم پایان

قیمت تجهیزات

نرخ بعضی از System ها می تواند به اندازه 50  $ یا کمتر باشد. در حالی که جدیدترین System های رده بالا ممکن است تا 150.000  $  قیمت داشته باشد.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]