محصولات sdi
محصولات sdi

محصولات sdi

محصولات sdi

تمرکز محصولات sdi در  هدف دندانپزشکان برای دستیابی به لبخندهای مناسب و زیبا  برای بیماران است.

کمک به دندانپزشکان و تیم دندانپزشکی برای لبخندهای زیبا  هدف اصلی است. سالم و ماندگاری طولانی ، کارآمد و کیفیت و نوآوری در بیماران خود ، هدف اصلی محصولات sdi است.

محصولات sdi مداوم در ارائه مواد دندانپزشکی که به دندانپزشکان و تیمشان کمک می کند  .با این لبخند کاملی را بسازد ، نوآوری می کند. تحقیق و توسعه در SDI مهم است. SDI باید بازار را هدایت کند  .  محصولات sdi باید نیازهای دندانپزشکان را از طریق تحقیقات خودمان و نوآوری محصول پیش بینی کند.

sdi در درجه اول، تحقیق و در حال توسعه، ساخت و ترمیمی تخصصی دندانپزشکی نقش دارد. محصولات SDI ترکیبی از نوآوری و تعالی برای ارائه مواد ترمیمی ایده آل برای حرفه دندانپزشکی است.

مشاغل sdi

SDI یک شرکت بین المللی با رشد سریع است که در ملبورن استرالیا مستقر است. این شرکت اکنون 187 نفر در استرالیا و 73 نفر دیگر در سراسر جهان استخدام می کند. SDI دارای دفاتر و انبارهایی در ملبورن، استرالیا است. شیکاگو، ایالات متحده؛ کلن، آلمان؛ سائوپائولو، برزیل و دوبلین، ایرلند.

SDI یک شرکت تولیدی نوآورانه و تولید ترمیم دندان است که در توسعه و رفاه کارکنان نیز متمرکز است. با رشد SDI، فرصت های شغلی در حوزه هایی مانند:

 

تحقیق و توسعه

فروش و بازاریابی

ساخت

فناوری اطلاعات

امور مالی و مدیریت

تدارکات

محصولات sdi

اطلاعات پس زمینه

محصولات sdi و شرکت های آن تولید و توزیع کننده محصولات و تجهیزات هستند. وسایل و تجهیزات پزشکی دندانپزشکی توسط SDI Limited به بازار عرضه می شود. با توزیع کنندگان مجاز، عمده و خرده فروشان که نیازهای پیمانکاری را برآورده می کنند. از مراکز توزیع و توزیع کمپانی های مستقر در کمپانی مشتری نهایی می فروشند.

شرکت های SDI برای بالاترین سطح کیفیت خود تلاش میکنند. همچنین طراحی، تولید، توزیع و تبلیغات را به شدت کنترل می کنند. محصولات sdi تحت سازمان غذا ایالات متحده، آژانس های نظارتی و محلی در جهان قرار دارند. کیفیت، صداقت و صحت محصولات از طریق های غیر مجاز را، به بیماران و متخصصان اطمینان نمیدهند. این محصولات غالباً از کانالهای توزیع مجاز به SDI یا شرکت های آن نیستند، جریان میابد. نحوه انتقال، استفاده یا نگهداری این محصولات نامشخص است.

  فروشگاه اینترنتی تجهیزات دندانپزشکی، رادیوگرافی دندانپزشکی را معرفی می کند. @

 

قبل از خرید از منابع غیرمجاز

وسایل دندانپزشکی خریداری شده از منابع غیرمجاز زنجیره عادی را ترک کرده اند. ممکن است در شرایطی که مطابق با مشخصات تولید کنندگان باشد ذخیره نشوند. ذخیره سازی بد و دست زدن به آن ممکن است عملکرد این دستگاه ها را تغییر دهد. ممکن است خطری برای سلامتی به وجود آورد.

وسایل پزشکی خریداری شده از منابع غیرمجاز می توانند جعل باشند.

سازمان FDA و آژانس های نظارتی صلاحیت تحقیق در مورد منابع غیرمجاز محصولات sdi و پیگیری تعقیب کیفری دارند.

تولیدکننده ممکن است نتواند فراخوان مؤثر جنس خریداری شده از توزیع کنندگان خلاف را انجام دهد. این کار خطری برای سلامتی ایجاد می کند. به شما توصیه می شود كه خطر جنس گرفته شده از كانال های خلاف را فرض کنید. جنسی را كه می توانید خریداری كنید، تقلبی، سرقت شده یا زاویه دار باشد. جنس بد و دزدی شده شما را تحت مسئولیت کیفری، مانند حبس و جریمه های اساسی قرار دهد. برای اطمینان از اینکه محصولات شما اصیل هستند باید محصولات sdi را از توزیع کنندگان مجاز SDI خریداری کنید.

محصولات sdi
محصولات sdi

حریم خصوصی و سیاست امنیتی محصولات sdi

SDI حریم خصوصی مشتری را به عنوان بخش مهمی از روابط ما با مشتریان می داند. خط رازداری زیر برای کلیه مشتریان SDI محدود، کلیه کاربران وب سایتهای SDI اعمال شده. مطابق با استانداردهای حریم خصوصی اینترنت است.

SDI در سراسر دنیا توزیع کننده کالا و فروشندگی دارد.

سفارشات

اگر محصولی را از ما خریداری می کنید، شاید مشخصات شخصی خاصی را از شما درخواست کنیم. ممکن است شما نیاز به ارائه مشخصات تماس دارد. ما از این اطلاعات برای اهداف صورتحساب و برای پر کردن سفارشات شما استفاده می کنیم. اگر در پردازش سفارش مشکل داریم، از این اطلاعات برای ارتباط با شما استفاده خواهیم کرد.

اشخاص ثالث

محصولات sdi از اشخاص برای خدمات اساسی در سایت ما یا برای فرآیندهای تجاری ما استفاده کند. ما ممکن است اطلاعات شما را در صورت لزوم برای شخص ثالث برای ارائه آن خدمات به اشتراک بگذاریم. این اشخاص ثالث از استفاده از اطلاعات شخصی شما برای هر منظور دیگری ممنوع هستند. SDI هیچ گونه اطلاعاتی را با اشخاص ثالث برای استفاده های ناشناخته یا نامربوط به اشتراک نمی گذارد.

برای خرید محصولات sdi در ایران به نماینده ی اصلی این شرکت در ایران مراجعه کنید.

این محصولات به صورت تقلبی نیز وجود دارد پس با خرید از جای مطمئن نگرانی را از خود دور کنید.