گلس sdi
گلس sdi

گلس sdi

گلس sdi

گلس sdi      یک سیمان ترمیم کننده شیشه ای که  تقویت شده است ، میباشد.  sdi  فلوراید را آزاد می کنند و از نظر شیمیایی به ساختار دندان پیوند می کنند .

از گلس sdi  به عنوان ترمیم کننده یا پایه در ترمیم های دائمی استفاده میشود.

این  دستگاه میتواند بلافاصله پس از مخلوط کردن دستکاری شود. این ماده مانند مجسمه است. به سازها نمی چسبد . پس از قرار دادن ، از بین نمی رود ، به خصوص در موقعیت فک بالا.

sdi از پرکننده اختصاصی ionglass  ساخته شده توسط تکنسین های شیشه ای ما استفاده می کند است.  ionglass   یک نوع ، آزاد کننده یون است .این دستگاه  در طیف وسیعی از محصولات شیشه ایونومر SDI مورد استفاده قرار می گیرد.  گلس sdi ، فلوراید آزاد می کند تا به کمک مجدد دندانپزشکی کمک کند.

مقاومت  گلس sdi در برابر سایش طولانی مدت

سختی سیمان های یونیومر شیشه ای تقویت شده با رزین به معنی مقاومت در برابر سایش طولانی مدت است. هرچه سختی سطح بیشتر باشد ، مقاومت در برابر تورفتگی دائمی سطح نیز بیشتر می شود.

 ثبات رنگ گلس sdi

مقاومت خوبی در برابر لکه های معمولی مانند چای سیاه و شراب قرمز دارد.  حدود نیمی از رنگ موجود در این راه تانن را جذب می کند.

گلس sdi

گلس sdi

شکل 1 محصولات sdi

استحکام خمشی بالا

استحکام خمشی بالا باعث کاهش ترک خوردگی و شکست در خم شدن می شود. گلس sdi از مقاومت خمشی عالی برخوردار است. استحکام بالا ، با تحمل نیروها ، طول عمر یک سیمان شستشوی یونومر شیشه ای را افزایش می دهد. استحکام خمشی بالای ریوا لوتینگ باعث افزایش دوام آن میشود .این ماده   در محیط دهان توانایی طولانی مدت در حفظ ترمیم های غیرمستقیم دارد.

روش ساده

گلس sdi  سریع و ساده است. هیچ روش پیوندی لازم نیست. این ماده شیمیایی را به دندان می چسبا نند . با این  کار تبادل یونی را به دندان های ضدعفونی شده منتقل می کنند .

 اثر ضد میکروبی اثبات شده

در مقایسه با سایر مواد مانند فلوراید که سیمانهای رزینی را آزاد می کند ، گلس sdi  بسیار قوی عمل میکند.

این ماده  فعالیت ضد میکروبی را در برابر سه باکتری سرطان زا اثبات کرده است .

ترشح بالای فلوراید

حرکت آزاد فلوراید ریوا لووتینگ فوایدی را برای دندان به همراه دارد. فلوراید نقش مهمی در هرگونه برنامه پیشگیری از پوسیدگی دارد. اینها شامل تشکیل فلورپاتیت است که نسبت به Hydroxyapatite  به اسید مقاوم است . فلورپاتیت برای بازسازی دندان بسیار مهم است.

حلالیت کم گلس sdi

ریوا لووتینگ در محیط دهان حلالیت کم دارد. این توانایی مواد در مقاومت برابر تجزیه و سایش ناشی از اسیدیته دهان را افزایش می دهد .

تنظیم زمان

در هنگام استفاده از Riva Luting کمترین وقت تلف خواهید داشت. با داشتن زمان کافی و ویژگی سریع ، Riva Luting زمان را کوتاه کرده و مقاومت را تضمین می کند.

ضخامت فیلم بسیار کم است

ریوا لوتینگ به سرعت وارد آماده سازی می شود . ضخامت کم فیلم اجازه  این کار را میدهد.

ویژگی ها

سیمان فلزی یا چینی که به لایه های فلزی ، روکش و تاج متصل می شود .

سیمان تاج های استیل گلس sdi.

سیمان ارسال ها و پیچ ها .

اتصال باند های ارتودنسی فلزی .

روکش .

سیمان رزین ، فلز یا چینی  است . این ماده به داخل این فلزها ، لایه ها ، پل ها و تاج ها ذوب شده است .

گلس sdi

گلس sdi

شکل 2 گلس  sdi

سیمان یونومر شیشه ای اصلاح شده رزین

ریوا لوتینگ پلاس شفاف سازی یونومر شیشه ای اصلاح شده را داراست. برای تاج های فلزی، PFM، پل ها، اینلای ها و لایه ها طراحی شده است. Riva Luting Plus از نظر شیمیایی به عاج، مینای دندان و انواع مواد اصلی آسیب نمی زند.

استحکام باند بالا

چسبندگی کافی به ساختار دندان انسان برای حفظ طولانی مدت ترمیم ها از اهمیت برخوردار است. ریوا لوتینگ پلاس چسبندگی بسیار خوبی به عاج و zirconia دارد. این عالی است. گلس sdi برای تاج های سرامیکی و لایه های تزئینی بسیار مناسب است.

محافظ عالی برای دندانهای فوران شده جزئی است

Riva Protect چاله ها، شکاف ها و سطح دندان های جزئی را از پیشرفت پوسیدگی  محافظت می کند. این دندانها آسیب پذیرترین هستند و کنترل رطوبت می تواند مشکل باشد.

ایده آل برای بیماران در معرض پوسیدگی

Riva Protect محصول ایده آل برای بیماران مبتلا به پوسیدگی است. مستقیم به دندان چسبیده، ساختار زیرین دندان را تقویت می کند.  به طور موثری دندان را از باکتری ها و اسیدهای مضر آب بندی می کند.