6 نکته ی اتوکلاو یوروندا که در هنگام خرید باید بدانیم

6 نکته ی اتوکلاو یوروندا که در هنگام خرید باید بدانیم

اتوکلاو یوروندا

ساده ، موثر و فشرده ، اتوکلاو یوروندا است که عقیم سازی کلاس B را برای همه در دسترس می کند. پنهان در پشت رابط  ،کاربر پسند و ساده می باشد. مجموعه ای از تجهیزات درجه یک ، از جمله پمپ خلاء دو سر و یک ریزپردازنده پیشرفته است .که به طور مداوم بر روی پارامترهای کلیدی برای عقیم سازی موثر نظارت می کند . علاوه بر این ، تولید بخار برجسته با تولید بخار تضمین می شود. این محصول به کمک دیگر تجهیزات دندانپزشکی می تواند 5 چرخه B متفاوت را اجرا کند. به طور خودکار تمام داده های مربوط به هر چرخه را ردیابی می کند . می تواند با چاپگر کاغذ حرارتی داخلی ساخته شده و به راحتی به کیسه ها وصل شود. هر محصول ، توسط اپراتور قابل بازرسی و تمیز است . به لطف ساختار modular آن ، نگهداری آن آسان است.

نیاز های شما

اتوکلاو کلاس B  تمام خصوصیات را دارد تا در شکل 1 شغل شما از هر نظر راحت و کارآمد باشد. هر اتوکلاو یوروندا، E9 Med بدون نیاز به کمک می تواند به طور مستقیم توسط کاربر بررسی و تمیز شود.

شکل 1 خرید اتوکلاو یوروندا

رادیو گرافی دگوتزن داخلی تمام داده های مربوط به هر چرخه عقیم سازی را ثبت می کند . دستگاه اختیاری E-Memory می تواند تا 48000 تست و سیکل را ذخیره کند . به راحتی قابل ردیابی و قابل انتقال برای رایانه است.

E9 Med یک اتوکلاو دندانپزشکی است که برای اطمینان و ماندگاری در نظر گرفته شده است . به دلیل جداکننده ساخته شده در آب هوا است که باعث کاهش کرنش در پمپ خلاء می شود . بدین ترتیب عمر کار دستگاه را افزایش می دهد.

ساختار مدولار در اتوکلاو یوروندا

مخازن آب را می توان به طور کامل باز و بازرسی کرد. پانل های جانبی ، ساخته شده از مواد سبک ، با یک قفل جداگانه آسان است. پانل عقب مستقل است . پایه یک باز جداگانه برای بازرسی ژنراتور بخار ، دسترسی آسان و سریع را برای عملیات نگهداری تضمین می کند. سیستم چگالشی که در قسمت عقب E9 Med نصب شده و توسط یک فن خنک می شود . با خنک کردن  ، میعان را از محفظه خارج می کند و داخل آن خلاء ترمودینامیکی را بدست می آورد.

  فروشگاه اینترنتی تجهیزات دندانپزشکی | یونیت پارس طب

فضایی که یک اتوکلاو یوروندا اشغال می کند

E-Cart چیست؟

یک سبد خرید چند منظوره است . به منظور تکمیل اتوکلاو یوروندا و به حداکثر رساندن فضا ، ساده سازی مراحل عقیم سازی طراحی شده است. کامپکت ، عملی و ارگونومیک ، E-Cart همچنین با EXL ، اتوکلاو دندانپزشکی از محدوده Pro System سازگار است.

نگهدارنده سینی فلزی با مربع با ظرفیت 4 سینی استاندارد آلومینیومی.در صورت چرخش 90 درجه ، می تواند 3 کاست استریلیزه نگه داشته شود. 4 سینی گنجانده شده است.

قیمت اتوکلاو یوروندا

ساده ، کارآمد و مقرون به صرفه است. تمام فن آوری برتر یوروندا را در هم می آمیزد. تعادل کاملی بین نوآوری و ارگونومی ، قدرت و مصرف و سفارشی سازی و قابلیت استفاده برقرار کند.

صفحه نمایش رنگی لمسی نرم توسط یک صفحه پلی کربنات محافظت می شود . با یک صفحه جلوی متمایز به رنگ خاکستری خاموش تقویت می شود. می توان 5 چرخه B مختلف و بسیاری از چرخه های سفارشی دیگر (نوع N و S) را انتخاب کرد. E-Timer نوآورانه به شما امکان می دهد . تست ها و چرخه هایی را تنظیم کنید تا در شکل 2هر زمانی که دوست دارید شروع کنید.

شکل 2 از کجا تجهیزات دندانپزشکی بخریم؟

کارت SD و کیت E-WiFi اختیاری اتصال را تضمین می کند . اطمینان می دهد که داده های عقیم سازی همیشه در computer ، تلفن ها و tabletها در دسترس هستند. علاوه بر این ، E8 دارای 2 نوع چاپگر مختلف است. در همین حال ، سیستم Inspection® به روند تمیز کردن سریع و ساده کمک می کند.

نتیجه نهایی اتوکلاو یوروندا  پیشرفته ای است که کاملاً الزامات کلیه شیوه ها را برآورده می کند.

هدایت سنج چیست؟

هدایت سنج ، کیفیت آب را کنترل می کند . سیستم کنترل آلودگی خاک ، آلودگی خاک را از سیستم آب هدایت می کند .بنابراین اطمینان حاصل می کند که E8 همراه با یونیت شیک طب همیشه ایمن است.

کیفیت کار تجهیزات دندانپزشکی دندان 724

اپکس لوکیتور راندمان را بالا می برد . کار شما را آسان تر می کند . در عین حال قابلیت اطمینان و ماندگاری کامل را دارد. اتوکلاو یوروندا  مقرون به صرفه ترین روش برای به دست آوردن مزایا است. استفاده از تمام راه حل های عقیم سازی Pro-system است. ژنراتور بخار فوری و چرخه خشک شدن پیشرفته ، یک فرآیند عقیم سازی سریع و فوق العاده را فراهم می کند . باعث می شود آب  به اندازه ی300 میلی لیتر آب در هر چرخه رود . انرژی برای مصرف انرژی 2300 W در 10 A با سازگاری با بار ، کم شود.

اتوکلاو یوروندا